TX Nefario - шаблон joomla Форекс

Mentörlük

Merhabalar değerli meslektaşlarım;
Ve 70 saatlik örgün eğitimden oluşan zorlu bir süreci tamamlayarak profesyonel koçluk yaşantınıza adım atmak üzeresiniz.

Artık koçluk metodolojisinden oluşan donanım tüm vücudunuza ve zihninizin çalışma mekanizmasına yüklendi tıpkı zirveye tırmanmak üzere olan bir dağcı gibi.Bu donanımı kullanma zamanı.Kendinizde gerçekleştirdiğiniz pozitif yönlü değişim ve gelişim başkalarının farkındalığına nasıl katkıda bulunacak?Tüm sisteminizi saran koçluk tekniklerini bireylerin ışığı olmak için nasıl kullanacaksınız?Gerçekten etkili seanslar yönetebiliyor musunuz? Seanslarınızda çıkmaza girdiğiniz oluyor mu? Danışanlarınızı gerçekten duyabiliyor musunuz? Hayal ettiğiniz koçun mimarı olabilmek, danışanlarınızla mükemmel iletişim kurabilmeniz üzere mentörlük çalışmalarını programladık. Evrendeki tek süreklilik değişimdir. Koçlar meslek standartlarına uygun eğitim aldıktan ve meslek hayatlarına başladıktan sonra ilk danışanlarında ya da koçluk yaptıkları bazı vakalarda çıkmaza girebiliyorlar ve yararlı koçluklar yapamıyorlar. Koçluk becerilerini kullanmada sıkıntı yaşayabiliyorlar. I&D Mentör Koçluk birimi kendi mezun ettiği ya da farklı ekollerden eğitim almış ve koçluk mesleğini profesyonelce yapmak isteyen veya gedikleri olan kendi yeteneklerini geliştirmek isteyen koçlar için K.D.G.D.(Koç Demek Gelişim Demek) projesini sürdürüyor. I&D insanla çalışmanın zorluğunu biliyor onun hayatında yaptığı gelişim yolculuğunda profesyonel koçun gereksinimlerini karşılıyor.
Koçluk demoları sırasında gelişiminize katkı sağlayacak geri bildirimler ile koçluk kalitenizi artırıyoruz. Profesyonel olmuş veya Profesyonel koçluk mesleğine geçişte uluslararası akredite koç olmak için zorunluluğu olanlara 10 saatlik mentörlük programı, farklı koç profillerini izleme, geri bildirim alma en önemlisi koç kimliğinizi tanıma ve gelişim alanlarınızla tanışma fırsatı sağlar.
Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.


Mustafa KARABACAK
I&D Mentörlük Departmanı Koordinatörü